Poštovani roditelji!

WEB stranice i tehnologija ne mogu zamijeniti dječji smijeh i žamor koji svakodnevno odzvanja u našim sobama dnevnih boravaka, po hodnicima i dvorištu vrtića. No, u ovim trenutcima bitno je sačuvati zdravlje svih: od najmlađih do najzrelijih.  Kako je ovo doba COVID-19 promijenilo naše svakodnevne radne navike, susrete, druženje i provođenje zajedničkih aktivnosti, promišljali smo kako bismo vrijeme koje djeca provode kod kuće, sa svojim roditeljima, učinili sadržajnijim i bogatijim.

Ideja nije nedostajalo, tako da ćemo vam slati prijedloge koje ćete moći vidjeti na našoj stranici.

Vjerujemo da ćete se zabaviti, naučiti nešto novo, družiti se u krugu obitelji i što je najbitnije-biti strpljivi.

Sve vas puno, puno, pozdravljamo!

Čuvajte se, pazite se!

Ovdje možete preuzeti materijale koje smo Vam pripremili!

Poštovani roditelji!

S obzirom na stanje s COVID-19  te preporuku distanciranja obavještavamo vas o slijedećem:

1. Molim da svaku potrebu za dolaskom u vrtić najavite na telefon 613-215.
  2. Ulazi se na glavni ulaz.
  3. Na ulazu dijete preuzimaju odgojiteljice i uvode ga u objekt.
  4. U skladu s istim, odgojitelji će predati dijete roditelju na glavnom ulazu.

Prilikom dolaska po dijete, molimo roditelje da se pridržavaju mjera prevencije s ciljem zaštite zdravlja djece i odraslih.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Snježana Kanđera, magistra predškolskog odgoja

Upisi u pedagošku 2020. / 2021. godinu

DJEČJI VRTIĆ ZVONČIĆ

NAŠICE-GRADA NAŠICE

Poštovani roditelji!

Pred nama je planirani upis djece u novu 2020./21. pedagošku godinu.

S obzirom  na okolnosti, vezano za COVID-19, nužnost distanciranja i zaštite zdravlja svih sudionika upisnog postupka, od roditelja do radnika vrtića, ovaj upis će se realizirati na nešto drugačiji način.

Na našoj stranici www.vrtic-nasice.hr nalazi se Zahtjev za upis u 2020./21. godinu i Obrazac za podatke o djetetu. Potrebno ih je skinuti, ispuniti i sa svom ostalom potrebnom dokumentacijom, koja je navedena u Zahtjevu, poslati poštom kako bi se izbjegao rizik direktnog kontakta.

Područni vrtić u Jelisavcu

S obzirom da je u 2020./21. pedagoškoj godini planirano formiranje dvije odgojno-obrazovne skupine primarnog programa u dnevnom trajanju 4-6 i 7-10 sati u našem područnom vrtiću u Jelisavcu, Pozivamo roditelje iz Jelisavca i okolnih mjesta, čija djeca su do sada pohađala kraći program predškole, da se također jave na upis kako bismo vidjeli koliko je roditelja zainteresirano, odnosno koliko bi ih dovodilo svoju djece u Jelisavac. Upisivat će se djeca od navršene 3. godine do polaska u osnovnu školu.

Područni vrtići u Donjo Motičini i Podgoraču

Upisi će se obaviti također i u područnim vrtićima u Podgoraču i Donjoj Motičini.

U Podgoraču se upisuje jedna skupina primarnog programa i jedna skupina programa predškole, dok se u Donjoj Motičini upisuje jedna skupina primarnog programa.

Program predškole

Pozivamo sve roditelje čija djeca su predšklski obveznici, s područja Općine Našice, da prijave na upis svoju djecu, predškolske obveznike. Program se realizira u trajanju od 250 sati, po jednoj skupini.

Mjesta koja su obuhvaćena ovim programom: Velimirovac, Brezik, Markovac, Vukojevci, Makloševac, Ceremošnjak, Granice, Našice, Martin, Zoljan, Gradac, Londžica.

S obzirom na situaciju, postoji mogućnost izmjene plana upisa.

O svim novinama bit ćete obaviješteni na vrijeme, putem naše stranice.

Svima želimo dobro zdravlje!

Ostanimo snažni i odgovorni u izazovu kroz koji zajednički prolazimo!

Ravnateljica:

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja

Odluka o upisu djece u vrtić za pedagošku 2020.-2021. godinu

NAŠICE:

Zahtjev za upis djece u vrtić za pedagošku 2020.-2021. godinu

PODGORAČ:

Zahtjev za upis djece u područni vrtić za pedagošku 2020.-2021. godinu

DONJA MOTIČINA:

Zahtjev za upis djece u područni vrtić za pedagošku 2020.-2021. godinu

Poštovani roditelji!

Sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske i Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske te prema Priopćenju za javnost Grada Našica vezano za koronavirus, od 13.3.2020. godine, DV Zvončić Našice-Grad Našice neće raditi od ponedjeljka 16.3.2020. godine.

Prema preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, a u dogovoru s našim osnivačem vrtić će organizirati prihvat djece koju roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće.

Program predškole za područje općina Našice i Podgorač odgađa se do daljega.

Roditeljski sastanak za roditelje 4. grupe predškole  (Našice, Martin, Zoljan, Gradac, Londžica) koji se trebao održati 17.3.2020. u 10,30 sati također se odgađa do daljega.

O novom terminu roditelji će dobiti informacije na vrijeme, na stranicama vrtića.

Zahvaljujemo na razumijevanju i pozivamo sve na odgovorno ponašanje s ciljem zaštite zdravlja naših najmlađih, obitelji, kao i cijele zajednice.

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja