Upisi u pedagošku 2020. / 2021. godinu

DJEČJI VRTIĆ ZVONČIĆ

NAŠICE-GRADA NAŠICE

Poštovani roditelji!

Pred nama je planirani upis djece u novu 2020./21. pedagošku godinu.

S obzirom  na okolnosti, vezano za COVID-19, nužnost distanciranja i zaštite zdravlja svih sudionika upisnog postupka, od roditelja do radnika vrtića, ovaj upis će se realizirati na nešto drugačiji način.

Na našoj stranici www.vrtic-nasice.hr nalazi se Zahtjev za upis u 2020./21. godinu i Obrazac za podatke o djetetu. Potrebno ih je skinuti, ispuniti i sa svom ostalom potrebnom dokumentacijom, koja je navedena u Zahtjevu, poslati poštom kako bi se izbjegao rizik direktnog kontakta.

Područni vrtić u Jelisavcu

S obzirom da je u 2020./21. pedagoškoj godini planirano formiranje dvije odgojno-obrazovne skupine primarnog programa u dnevnom trajanju 4-6 i 7-10 sati u našem područnom vrtiću u Jelisavcu, Pozivamo roditelje iz Jelisavca i okolnih mjesta, čija djeca su do sada pohađala kraći program predškole, da se također jave na upis kako bismo vidjeli koliko je roditelja zainteresirano, odnosno koliko bi ih dovodilo svoju djece u Jelisavac. Upisivat će se djeca od navršene 3. godine do polaska u osnovnu školu.

Područni vrtići u Donjoj Motičini i Podgoraču

Upisi će se obaviti također i u područnim vrtićima u Podgoraču i Donjoj Motičini.

U Podgoraču se upisuje jedna skupina primarnog programa i jedna skupina programa predškole, dok se u Donjoj Motičini upisuje jedna skupina primarnog programa.

Program predškole

Pozivamo sve roditelje čija djeca su predšklski obveznici, s područja Općine Našice, da prijave na upis svoju djecu, predškolske obveznike. Program se realizira u trajanju od 250 sati, po jednoj skupini.

Mjesta koja su obuhvaćena ovim programom: Velimirovac, Brezik, Markovac, Vukojevci, Makloševac, Ceremošnjak, Granice, Našice, Martin, Zoljan, Gradac, Londžica.

S obzirom na situaciju, postoji mogućnost izmjene plana upisa.

O svim novinama bit ćete obaviješteni na vrijeme, putem naše stranice.

Svima želimo dobro zdravlje!

Ostanimo snažni i odgovorni u izazovu kroz koji zajednički prolazimo!

Ravnateljica:

Snježana Kanđera,