Obavijest roditeljima dosadašnjih polaznika

S obzirom na situaciju s COVID-19 i potrebu za fizičkom distancom, iz sigurnosnih i preventivnih razloga, a zbog upita roditelja naše djece koja već pohađaju vrtić, obavještavamo da će odgojiteljice evidentirati dosadašnje polaznike na prijepisnoj listi te dolazak roditelja nije nužan.

U slučaju promijenjenih okolnosti (selidba, ispis iz vrtića) molimo telefonski obavijestiti vrtić na 613-215 najkasnije do 11.5.2020. godine.

Ravnateljica:

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja

Poštovani roditelji!

WEB stranice i tehnologija ne mogu zamijeniti dječji smijeh i žamor koji svakodnevno odzvanja u našim sobama dnevnih boravaka, po hodnicima i dvorištu vrtića. No, u ovim trenutcima bitno je sačuvati zdravlje svih: od najmlađih do najzrelijih.  Kako je ovo doba COVID-19 promijenilo naše svakodnevne radne navike, susrete, druženje i provođenje zajedničkih aktivnosti, promišljali smo kako bismo vrijeme koje djeca provode kod kuće, sa svojim roditeljima, učinili sadržajnijim i bogatijim.

Ideja nije nedostajalo, tako da ćemo vam slati prijedloge koje ćete moći vidjeti na našoj stranici.

Vjerujemo da ćete se zabaviti, naučiti nešto novo, družiti se u krugu obitelji i što je najbitnije-biti strpljivi.

Sve vas puno, puno, pozdravljamo!

Čuvajte se, pazite se!

Ovdje možete preuzeti materijale koje smo Vam pripremili!

Poštovani roditelji!

S obzirom na stanje s COVID-19  te preporuku distanciranja obavještavamo vas o slijedećem:

1. Molim da svaku potrebu za dolaskom u vrtić najavite na telefon 613-215.
  2. Ulazi se na glavni ulaz.
  3. Na ulazu dijete preuzimaju odgojiteljice i uvode ga u objekt.
  4. U skladu s istim, odgojitelji će predati dijete roditelju na glavnom ulazu.

Prilikom dolaska po dijete, molimo roditelje da se pridržavaju mjera prevencije s ciljem zaštite zdravlja djece i odraslih.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Snježana Kanđera, magistra predškolskog odgoja