Upute i preporuke

Hrvatski zavod za javno zdravstvo je dana 29. 04. 2020. donio

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA TE OSNOVNOŠKOLSKE USTANOVE U KOJIMA JE OSIGURANA MOGUĆNOST ZBRINJAVANJA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI TE UČENIKA KOJI POHAĐAJU RAZREDNU NASTAVU.

Sukladno tome, Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske je donijelo svoje preporuke za roditelje. Iste objavljujemo ovdje.

Izjava

Poštovani roditelji!

U skladu s Uputama Nacionalnog stožera i preporukama MZO Republike Hrvatske tijekom pandemije COVID-19 u vrtić mogu dolaziti samo djeca čija oba roditelja/skrbnika rade, Stoga je potrebno ispuniti i donijeti Izjavu koju potpisuju oba roditelja/skrbnika. Ista se nalazi na našoj stranici te ju možete preuzeti. Izjava se predaje odgojiteljima po dolasku u skupinu, s tim da se dolazak prethodno najavi u tajništvu vrtića na telefon 031613215, ili ravnateljici na 031617391.

Izjavu roditelja o pohađanju vrtića tijekom COVID-19 preuzimte ovdje