Završna konferencija o energetskoj obnovi vrtića

Dana 18.3.2019. godine održana je završna konferencija o energetskoj obnovi DV Zvončić Našice-Grad Našice.  Prigodnim govorom prisutnima su se obratili: Snježana Kanađra, ravnateljica vrtića,  Magdalena Vidaković-Gelenčir, direktorica  NARE, gradonačelnik Našica Josip Miletić, izaslanik župana Osječko-baranjske županije Ivica Čeme te Amalija Šimunković  iz Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja Republike Hrvatske. Na održanoj prezentaciji gosti su bili upoznati  s aktivnostima i ciljevima  projektnog prijedloga kao što su smanjenje potrošnje energije, uvođenje obnovljivih izvora energije i planiranim pokazateljima projekta: uštede u potrošnji toplinske energije za 78 %, energetski razred B, doprinos povećanju korištenja obnovljivih izvora energije.

Događaj su popratili mediji, a više o tome se može naći na linkovima:

Održana završna konferencija energetske obnove vrtića