Draga naša djeco, dragi naši roditelji i suradnici!

Nova pedagoška godina je započela u drugačijim okolnostima nego ikada do sada. Obilježile su ju mjere koje provodimo vezano uz prevenciju COVID-19.

No, sve nas to nije spriječilo da organiziramo niz aktivnosti i sadržaja kojima smo omogućili bezbrižniji i lakši proces adaptacije našim mališanima, osobito djeci koja su po prvi puta naši polaznici. Dan po dan, savladavali smo izazove koji su bili pred nama, a tako nastavljamo i ubuduće.

S radom je počeo naš Područni vrtić u Jelisavcu. Ponosni smo na ovaj projekt, njegovu realizaciju i završetak. U dvije skupine djece je upisano tridesetšest polaznika iz Jelisavca, Lile, Lađanske, Velimirovca i Našica. Zaposleni su novi radnici. Sve to doprinosi boljem standardu i kvalitetnijim uvjetima odrastanja djece rane i predškolske dobi.

Podrška smo obiteljima, s roditeljima razvijamo intenzivan partnerski odnos, što se prepoznaje i vrednuje.

U tjednu smo kojim obilježavamo dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Zahvaljujemo za sve dobro kojim smo okruženi, za svu pažnji koju posvećujemo jedni drugima.

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja