Priznanje i pokloni iz Narite

Priznanje-i_pokloni_iz_Narite2Danas su u vrtiću podijeljeni pokloni iz Narite djeci našega vrtića čiji su likovni radovi poslani u lipnju 2014. godine na međunarodni likovni natječaj čiji je motiv bio „Rodni grad“. Svako dijete je, njih šesnaest, dobilo katalog s najboljim radovima izložbe i flomastere, dok je djevojčica K. Š. primila i posebno priznanje, s obzirom da je i njezin rad uvršten u isti. To je jedan od tri rada iz Hrvatske koji su objavljeni u izdanju za 2014. godinu.

Ravnateljica vrtića Snježana Kanđera je pozdravila djecu, roditelje, kao i mentorice: J. Majer, odgojiteljicu savjetnicu, N. Delić-Crnković, odgojiteljicu mentoricu, D. Marček, M. Balažić, M. Puhanić, odgojiteljice, svima skupa je čestitala i poželjela još ovakvih trenutaka u 2015. godini.

U ime svih odgojiteljica J. Majer je uputila prigodne riječi, sa željom za novim postignućima. Uslijedilo je zajedničko fotografiranje i osvježenje koje je pripremljeno za goste.

Bio je ovo još jedan dan u kojem su srca svima veselije zakucala. Djeci, roditeljima, ali i onima koji rade u vrtiću.

Autor: Snježana Kanđera, prof.

Fotografije: Dario Puhanić