Privodimo kraju ovu pedagošku godinu i intenzivno se pripremamo za novu, 2024./25..

Naši novi polaznici će upoznati prijatelje, odgojiteljice i naš vrtić koji se nalazi u Našicama, Jelisavcu, Donjoj Motičini i Podgoraču.

Osim primarnog programa, dio naših polaznika će pohađati program predškole: djeca s područja Općina Našice i Podgorač. Prva skupina započinje s radom od 2.9.-8.11.2024. godine, za djecu iz Brezika i Velimirovca.

Pred nama su novi izazovi, dani ispunjeni igrom, smijehom, propitkivanjima svakodnevnih situacija, stjecanjem novih znanja i iskustava.

Radujemo se zajedničkim susretima, druženjima, realiziranim aktivnostima, kojima  uzajamno obogaćujemo naša znanja i iskustva, naše emocije.

U ime svih zaposlenika DV Zvončić Našice-Grad Našice, dobro nam došli!

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja