Bogatstvo jeseni vječita je inspiracija za sve, tako i za naše predškolce.

Danas je obilježena jesenska svečanost na razini skupina ali i na razini vrtića. U sklopu istoga realiziran je eko dan te je prezentirana Zelena zastava koju smo dobili početkom srpnja 2020. godine. Dobiti ovakvo priznanje je svojevrsna verifikacija dosadašnjih aktivnosti koje smo s djecom  provodili i provodimo već niz godina. Briga za prirodno, ali i društveno okruženje, ekološki odgoj i kultura, samoodrživost, neke su od vodilja naših aktivnosti tijekom prošlih godina što prepoznaju naši roditelji, partneri, radnici vrtića i suradnici koji su sudjelovali u projektu na razini vrtića „Eko akcijama do eko vrtića“.

Raduje nas ovaj trenutak i stoga ga dijelimo s vama!

Ravnateljica

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja