Jesen u vrtiću

Jesenka je od ponedjeljak do srijede pohodila djecu našeg vrtića: od Feričanaca, Donje Motičine, Podgorača do Našica. Pjevalo se o jeseni, govorilo o njezinim osobinama, slikale su se jesenje impresije, a vrtići su mirisali po jabukama, grožđu,kruškama,  dunjama, bundevama, kukuruzima i ostalim plodovima koji se mogu naći u polju, vrtovima, šumama i na livadama našega kraja.

Predstavom „Juha od bundeve“ koju su izvele odgojiteljice matičnog vrtića Marica Balažić, Ljiljana Fehir  i Katarina Jurčević uveličan je Jesenkin dolazak. Djeca su uživala u plodovima kojim ih je počastila.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Jesenska svecanost”]

Tekst: Snježana Kanđera