Sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske i Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske te prema Priopćenju za javnost Grada Našica vezano za koronavirus, od 13.3.2020. godine, DV Zvončić Našice-Grad Našice neće raditi od ponedjeljka 16.3.2020. godine.

Prema preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, a u dogovoru s našim osnivačem vrtić će organizirati prihvat djece koju roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće.

Program predškole za područje općina Našice i Podgorač odgađa se do daljega.

Roditeljski sastanak za roditelje 4. grupe predškole  (Našice, Martin, Zoljan, Gradac, Londžica) koji se trebao održati 17.3.2020. u 10,30 sati također se odgađa do daljega.

O novom terminu roditelji će dobiti informacije na vrijeme, na stranicama vrtića.

Zahvaljujemo na razumijevanju i pozivamo sve na odgovorno ponašanje s ciljem zaštite zdravlja naših najmlađih, obitelji, kao i cijele zajednice.

Ravnateljica

Snježana Kanđera,

magistra predškolskog odgoja