Povodom Dana planeta Zemlje danas su vrtićanci Dječjeg vrtića “Zvončić” Našice zasadili stablo u dvorištu svog vrtića. Sadnja stabla inicijativa je Zajednice žena “Katarina Zrinski” Našice. Predsjednica Kristina Knežević istaknula je kako je želja bila na simboličan način obilježiti ovaj dan pa je Zajednica žena donirala sadnicu javora te na taj način vrtićancima prenijela poruku da treba brinuti o očuvanju našeg okoliša. Predsjednica Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Ivana Domnjak prezadovoljna je suradnjom. Kako je rekla, za poticanje brižnog odnosa prema prirodi nema ljepšeg ambijenta od vrtića. Na suradnji je Gradu, gradonačelniku i Zajednici žena “Katarina Zrinski” zahvalila ravnateljica Dječjeg vrtića “Zvončić” Snježana Kanđera. Istaknula je kako će javor krasiti dvorište i stvoriti prirodan hlad vrtićancima u njihovim aktivnostima.

Original tekst i slike: https://www.radionasice.hr/vrticanci-zvoncica-posadili-stablo/