Poštovani roditelji!

Želimo Vas obavijestiti o akciji sakupljanja plastičnih boca vezano uz EKO projekt „Od bočice do voćkice“.

Sakupili smo ukupno 310,00 kuna. U srijedu, 26.2.2020. godine iskoristili smo sunčano prije podne te otišli u nabavku jaglaca na tržnicu te mini voćke jabuke koju smo kupili u „Drvenjari“. Djeca su se s nestrpljenjem vraćala u vrtić da bi što prije zasadila kupljeno. Aktivno su sudjelovali svi, od kopanja, sadnje, do zalijevanja. Uživaju u ovakvim aktivnostima i raduju se nastavku istih.

Zahvaljujemo svima koji sudjelujete u ovome projektu jer bez Vaše pomoći ne bi mogli organizirati ovakve aktivnosti ( roditeljima, djedovima i bakama, jednoj baki koja ima unuka u skupini „Kruška“, kolegicama iz skupine „Jabuka“, našim vrijednim spremačicama, tajništvu, ravnateljici, psihologinji te majstoru Nikoli koji sve naše sakupljene boce redovito odvozi u trgovinu i mijenja za novac ).