Blagoslov kruha

Obilježavajući „Dane kruha, dane zahvalnosti za plodove zemlje“ u DV Zvončić Našice-Grad Našice realizirano je niz zanimljivih aktivnosti u odgojno-obrazovnim skupinama matičnog i područnih vrtića.

Blagoslovom kruha i krušnih proizvoda zahvaljujemo na trudu i radu znanih i neznanih koji stvarju hranu, u kojoj svakodnevno uživamo s obiteljima.

Svečani susret djece svih skupina djece Zvončića odvijao se u dvorištu vrtića. Krušne proizvode je blagoslovio fra Petar Cvekan, gvardijan u našičkoj Župi sv. Antuna Padovanskog.

Vlč. Patrik Alatić, župnik Župe sv. Marka Evanđelista u Markovcu Našičkom je blagoslovio plodove zemlje u PV Jelisavac.

Zajednički susreti su se odvijali uz poštivanje epidemioloških mjera, što nije umanjilo radost trenutka i lijepog doživljaja.

Snježana Kanđera